Ultralekkie kremy Anew

ultralekkie-kremy-anew.jpg

W okresie letnim część kobiet ogranicza stosowanie kremów przeciwstarzeniowych. Firma Avon w trakcie rozmów z klientkami ustaliła, że kobiety, które ograniczają stosowanie kremów przeciwstarzeniowych latem, uważają, iż kremy te zbyt mocno obciążają skórę twarzy w tym okresie. Odpowiedzią na potrzeby klientek jest linia ultralekkich kremów Anew na lato. Kremy te zachowują swoje właściwości przeciwstarzeniowe nie obciążając przy tym skóry twarzy. Dodatkowo kremy te zawierają filtry SPF chroniące skórę przed promieniowaniem UV. Utralekkie kremy Anew na lato, to nowość katalogu AVON 10-2012. Poniżej znajdziecie trochę informacji o tych kremach.

002[1]

– ANEW ULTIMATE 7S – krem do twarzy na dzień, z filtrem SPF 20, dla kobiet w wieku 45+. Jego zadaniem jest zwalczać 7 oznak starzenia się skóry twarzy, nawilżyć ją i nadać jej zdrowy blask. Dzięki zastosowaniu technologii Micro-Sheer krem dopasowuje się do każdego koloru skóry, nadając jej odcień delikatnej opalenizny i młodzieńczego blasku. Z kolei technologia 7 Sirtuin stymuluje działanie protein młodości. Zwalcza 7 oznak starzenia się: zmarszczki, utratę jędrności, wiotczenie, niejednolity koloryt, przebarwienia, utratę gęstości, nierówną powierzchnię skóry.

004[1]

– ANEW REVERSALIST – krem do twarzy na dzień, z filtrem SPF 20, dla kobiet w wieku 35+. Krem sprawia, że skóra wygląda na odrodzoną, nawilża ją i przywraca jej promienność. Podobnie jak w kremie ULTIMATE 7S, zastosowano tutaj technologię Micro-Sheer, dzięki której, krem dopasowuje się do każdego rodzaju skóry nadając jej odcień delikatnej opalenizny i młodzieńczy blask. Dodatkowo, technologia Activinol stymuluje produkcje aktywiny, by pobudzać procesy naprawcze w skórze. W rezultacie redukuje widoczność zmarszczek i przebarwień, sprawiając, że skóra wygląda na odrodzoną już po 14 dniach stosowania.

006[1]

– ANEW AQUA YOUTH – krem do twarzy na dzień, z filtrem SPF 15, przeznaczony dla kobiet w wieku 20+. Natychmiast podwaja poziom nawilżenia skóry i chroni jej młodzieńczą witalność. Dzięki technologii H2O Power pomaga komórkom skóry w pełni wykorzystać moc działania wody, dzięki czemu chroni je przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, podwaja nawilżenie skóry i redukuje widoczność linii powstałych w wyniku wysuszenia.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]Ultralekkie kremy Anew na lato

anew-na-lato
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]Reklama


[/wpcol_1half_end]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

35 + = 40

scroll to top