Szablony do regulacji brwi

342.jpg

Nie od dziś wiadomo, że brwi są ramą dla naszej całej twarzy. W roku 2015 pojawił się nowy trend w makijażu, skupiający się na podkreślaniu brwi. Aby brwi podkreślały nasze piękno, a nie nas szpeciły warto używać odpowiednich kosmetyków do ich pielęgnacji. Podkreślanie łuku brwiowego nie jest łatwe zwłaszcza gdy zdarzyło się nam wyrwać za dużo włosków. Niektóre z nas mogą mieć z tym duży problem aby wyrysować ich linię właściwie tak jak powinna ona biegnąć. Z pomocą przyjdą nam słynne szablony do regulacji brwi. Wiele firm posiada w swojej ofercie takie szablony. Niektóre z nich są niewłaściwie wykonane i nie pasują większości kobiet. Na szczęście te zaproponowane przez Avon są bardzo starannie wykonane i wspaniale się sprawdzają. W zestawie znajdują się cztery szablony. Kształt brwi dobieramy do konturów twarzy. Ogólnie przyjęte zasady w doborze kształtu to:

  • twarz okrągła – brwi o kształcie lekkiego trójkąta (nigdy okrągłe)
  • twarz podłużna – brwi szerokie (wygięte w lekki łuk)
  • twarz trójkątna – brwi o kształcie jaskółek
  • twarz kwadratowa – zaokrąglone łuki cieńsze na końcach a grubsze na początku łuku.

Praca z szablonami Avon jest bardzo przyjemna. Rewelacyjnie się nimi poprawia kształt brwi. Idealnie dopasowują się do łuku brwiowego. Właściwie przylegają do skóry. Jakość wykonania jest bardzo dobra.Szablony otrzymujemy w przezroczystym etui.

Kinga Kosmetyczny Detektyw

Kinga Kosmetyczny Detektyw

Konsultantka, Lider i Koordynator Avon, blogerka, graficzka, specjalistka ds. e-commerce i sprzedaży bezpośredniej, ambasadorka Avon. "Kosmetyczny Detektyw", wielbicielka kosmetyków kolorowych. Prowadzi stronę www.kosmetycznydetektyw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

8 + 1 =

scroll to top