Nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 30 – wysoka ochrona

notki-czerwcowe-4-1.jpg

Jak chronić twarz przed przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym? Zawsze używaj kremów z filtrem (zarówno UVB, jak i UVA) – smaruj się co 2 godziny  lub po każdym wyjściu z wody lub wytarciu twarzy ręcznikiem. Jedz dużo świeżych owoców i warzyw – są bogate w antyoksydanty (witaminę C, E i beta-karoten), które minimalizują skutki działania promieni słonecznych. Przyzwyczajaj skórę do słońca – stopniowo, nie wychodź na słońce po długiej przerwie na kilka godzin bez filtrów przeciwsłonecznych bo możesz dostać udaru słonecznego. Unikaj przebywania na słońcu w godzinach kiedy   słońce znajduje się wysoko (między 11 a 16). Pamiętaj,że promienie słoneczne przenikają przez cienki materiał, szybę oraz chmury. Nigdy nie zasypiaj na słońcu!

Aby Twoja ochrona przeciwsłoneczna była łatwiejsza Avon wymyslił rewelacyjny krem z filtrem SPF 30 do ochrony twarzy. Staraj się nakładać go pzred każdym wyjściem na słońce. Noś go w torebce i aplikuj zawsze wtedy gdy jesteś narażona na działanie promieni słonecznych.

Nie zapomnij też o okularach słonecznych…

Kinga Kosmetyczny Detektyw

Kinga Kosmetyczny Detektyw

Konsultantka, Lider i Koordynator Avon, blogerka, graficzka, specjalistka ds. e-commerce i sprzedaży bezpośredniej, ambasadorka Avon. "Kosmetyczny Detektyw", wielbicielka kosmetyków kolorowych. Prowadzi stronę www.kosmetycznydetektyw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

scroll to top