Mascara „Super Drama”

mascara-super-drama.jpg

Pogrubiający-wydłużający tusz do rzęs Super Drama to nowość, która pojawiła się w katalogu Avon 12/2012. Tusz nie tylko pogrubia i wydłuża rzęsy, ale również optycznie otwiera oczy. Jest to nowy produkt, a dwunaste wydanie katalogu zacznie obowiązywać od jutra, dlatego na ocenę użytkowniczek tego produktu jest jeszcze za wcześnie. Zgodnie z informacją jaką udostępnia producent tego tuszu, tusz nie tworzy grudek, ani nie kruszy się. Specjalna szczoteczka o szerokich wachlarzykach podnosi i kształtuje rzęsy nadając im bardziej „otwarty” wygląd. Z kolei formuła tuszu o podwójnym działaniu, pogrubia i wydłuża rzęsy. Za pogrubienie rzęs „odpowiedzialne” są specjalne mikrodrobinki, a za wydłużenie mikrowłókna. Analizy wykazały, że dzięki zastosowaniu tuszu Super Drama, można uzyskać efekt do 20% większych oczu.

W katalogu 12/2012 tusz możecie nabyć w cenie obniżonej o 50%, tj. 16,99 zł. Dodatkowo możecie skorzystać z oferty bonusowej prezentowanej na stronach 6 i 7. W ofercie tej przy zakupie tuszu Super Drama, możecie zamówić rozświetlający korektor w pędzlu, diamentową konturówkę do oczu lub kredkę do brwi ze szczoteczką w cenach obniżonej o 75%, tj. 6,99 zł. W katalogu Avon 13/2012 tusz Super Drama dostępny jest również w cenie 16,99 zł, jednak w tym wydaniu katalogu, niedostępna jest już oferta bonusowa.

Korzystałaś już z tego produktu? Oceń go i skomentuj poniżej.
[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· Mascara „Super Drama”

004[1]
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Reklama


[/wpcol_1half_end]

2 Replies to “Mascara „Super Drama””

  1. Jaa pisze:

    bd kupowała 🙂

  2. o.n.a pisze:

    Na poczatku sie lekko rozczarowałam,gdyz wcale nie było efektu o jakim mowa i odłozyłam go do półki i nie uzywałąm, dopiero po jakis dwóch tygodniach efekt na rzesach był super!! naprawde warto odczekac az tusz lekko zgestniejej bo nowy nie daje takich efektów jakich oczekujemy. Tusz jest super pod wzgledem jakosci i ceny! mozna nim budowac efekt pięknych rzes.Polecam !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

89 − 88 =

scroll to top