Katalog Avon nr 7/2013

avon-katalog-7-2013.jpg
[tab:Katalog Avon 7/2013]

avon-katalog-6-2013 Wprawdzie katalog Avon 7/2013 przedwczoraj – tj. 22 maja – przestał obowiązywać, to jednak aby zachować ciągłość w udostępnianiu katalogów na tej stronie dodałem krótką informację dotyczącą tego wydania oraz katalog w wersji online. Skąd takie zaniedbanie? Osoby, które znały AvonLine.pl wcześniej z pewnością widzą zmiany jakie zostały udostępnione niedawno w tym miejscu sieciowym. Dla osób, które odwiedzają to miejsce sieciowe po raz pierwszy powiem krótko, iż trwały prace nad uruchomieniem nowej wersji strony. Niestety prace te trwały dłużej niż planowaliśmy i dodatkowo w tym czasie nie mogliśmy zajmować się aktualizacją strony. W zakładkach możecie sprawdzić wybrane nowości siódmego wydania katalogu Avon. Napiszę o samych nowościach tego wydania bowiem znajdziecie je również w kolejnych wydaniach, a z ofert promocyjnych tego katalogu już raczej nie skorzystacie. Sonda dotyczyć będzie kolejnego wydania katalogu.

Ile wydasz na zamówienia w tym katalogu?

  • planuję wydać do 40 zł (24%, 85 Votes)
  • planuję wydać powyżej 121 zł (23%, 83 Votes)
  • jeszcze nie wiem (20%, 74 Votes)
  • planuję wydać do 80 zł (16%, 57 Votes)
  • planuję wydać do 120 zł (9%, 33 Votes)
  • nic nie zamówię (8%, 29 Votes)

Total Voters: 361

Loading ... Loading ...
[widgets_on_pages id=”reklama”]
– Obowiązuje: 2.05 – 22.05.2013
– Tytuł katalogu: MAJÓWKA
· Poleć katalog na:
[widgets_on_pages id=”addthis”]
· Oceń katalog:
[starrater tpl=44]
[tab:Wybrane nowości]

Infinitize
To nowa mascara Avon, która po raz pierwszy pojawiła się w ofercie tego wydania katalogu. Ofertę znajdziesz na pierwszych stronach katalogu. Jest to tusz do rzęs z trzystrefową szczoteczką 3w1. Tusz wydłuża, pogrubia i podkręca rzesy.

Planet Spa – Himalajskie Jagody Goji
Jagody Goji od lat znane są ze swych właściwości jeśli chodzi o zdrowie i urodę. W linii kosmetyków Planet Spa – Himalajskie Jagody Goji dostępna jest rewitalizująca maseczka do twarzy. Szczegóły znajdziecie w katalogu. Oferta dostępna była w tym wydaniu katalogu tuż za ofertą mascary Infinitize.

[tab:END]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 80 = 84

scroll to top