Katalog Avon 8/2013

katalog-avon-82013.jpg
[tab:Katalog Avon 8/2013]

avon-katalog-8-2013 Do 12 czerwca br. obowiązuje oferta katalogu Avon 8/2013. Choć raczej już nie złożycie z niego zamówienia, to jednak nowości tego wydania będą dostępne w kolejnych katalogach. Na okładce katalogu prezentowany jest koloryzująco-nawilżający krem na dzień z linii kosmetyków do pielęgnacji skóry SOLUTIONS. Produkt ten znajdziesz na pierwszych stronach katalogu. Osobiście uważam, że jest jedna z największych ale nie największa nowość tego wydania. W dalszej części katalogu, na początku działu „Perfumeria”, prezentowana jest oferta zapachu CITY RUSH GLAMOUR. W mojej ocenie, to właśnie ten produkt jest największą nowością katalogu. Z ofert promocyjnych warto wyróżnić: balsamy do ust z linii kosmetyków Color Trend oraz zestaw kremów Anew Platinum. Szczegóły ofert oraz pozostałe nowości katalogu możesz sprawdzić w katalogu online dostępnym poniżej.

OTWÓRZ KATALOG AVON 8/2013Jeśli nie otworzy się nowe, pełne okno, spróbuj tutaj.

[widgets_on_pages id=”reklama”]

Ile wydasz na zamówienia w tym katalogu?

  • planuję wydać do 40 zł (24%, 85 Votes)
  • planuję wydać powyżej 121 zł (23%, 83 Votes)
  • jeszcze nie wiem (20%, 74 Votes)
  • planuję wydać do 80 zł (16%, 57 Votes)
  • planuję wydać do 120 zł (9%, 33 Votes)
  • nic nie zamówię (8%, 29 Votes)

Total Voters: 361

Loading ... Loading ...
[tab:Wybrane nowości]

SOLUTIONS
Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry SOLUTIONS powiększyła się o nowy produkt. Jest to krem koloryzująco-nawilżający SPF 20. Krem wyrównuje koloryt skóry i zapewnia nawilżenie. Kosmetyk możesz zamówić w cenie 12,99 zł. Podobnie jak pozostałe kosmetyki z linii SOLUTIONS, krem sygnowany jest twarzą aktorki Joanny Koroniewskiej. Ofertę na ten produkt znajdziesz na pierwszych stronach katalogu.

City Rush Glamour
CITY RUSH GLAMOUR, to woda perfumowana dla kobiet z kategorii kwiatowo-orientalno-owocowej. Znajdziesz w niej nuty orchidei, liścia fiołka i drzewa sandałowego. W ósmym wydaniu katalogu Avon zapach możesz nabyć w cenie premierowej, która wynosi 55 zł. Zapach ten, podobnie jak pozostałe produkty z linii CITY RUSH sygnowane są twarzą znanej aktorki i top modelki Milla Jovovich.

[tab:Wybrane oferty] Balsam do ust COLOR TREND
Smakowe balsamy do ust COLOR TREND dostępne w ofercie „Oszczędzaj latem” możesz zamówić za 4,99 zł każdy. Dostępne smaki: malinowy, cytrynowy, pomarańczowy. Strona z ofertą: 74-75

Avon Anew Platinum
W tym wydaniu katalogu, kremy z linii Anew Platinum na dzień i na noc możesz nabyć w zestawie w cenie obniżonej o 70% w stosunku do ceny regularnej kremów kupowanych osobno. Cena zestawu wynosi 49,99 zł. Warunkiem skorzystania z oferty na ten zestaw w cenie promocyjnej, jest dokonanie zakupów w katalogu na kwotę minimum 100 zł. Anew Platinum jest przeznaczony dla kobiet w wieku 55+. Strona z ofertą: 76-77
[tab:END]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 14 = 16

scroll to top