Katalog Avon 7-2016. Tytuł tego wydania: Wielka Majówka. Okres obowiązywania: od 5 do 25 maja 2016 roku. Jeśli chodzi o promocje, w tej kampanii warto zwrócić uwagę na podkłady do twarzy. Podkład matująco-antystresowy oraz podkład rozświetlająco-antystresowy. Każdy dostępny w 5-ciu odcieniach i cenie 18,99 zł. Do tego należy dodać, że nie wymagany jest zakup innego produktu z katalogu czy wydanie określonej kwoty na zamówienie. Jeśli interesuje Cię sam podkład, możesz zamówić w czasie trwania 7-ej kampanii tylko ten kosmetyk. Z ofertą możesz zapoznać się na stronach 10 i 11. W serii żeli do kąpieli Senses, również „powiało świeżością”. Na stronie 23 możecie zapoznać się z ofertą żeli pod prysznic Avon Senses w tym trzy nowe, o zapachu:

Każdy żel o pojemności 250 ml możesz zamówić za 5,99 zł. Których z zapachów z linii Rare należy do Twoich ulubionych? Zajrzyj na strony 28-29, bowiem przy zakupie dowolnego produktu z katalogu, każdy z trzech tych zapachów możesz zamówić za 34,99 zł. Nowość, woda toaletowa dla kobiet z kategorii kwiatowej, Summer White w edycji limitowanej, dostępna jest w cenie 19,99 zł. Przejdź do strony 33.

Największą nowość tego katalogu, to woda perfumowana dla kobiet Today Tomorrow Always In Love. Znajdziesz w nim nuty gardenii, lilii wodnej i piżma. Zapach o pojemności 30 ml kosztuje 45 zł. Ze szczegółami oferty możesz zapoznać się na stronie 37.

AVONLINE.PL · Materiały zamieszczone na stronie prezentowane są w celach informacyjnych i pochodzą ze źródeł Avon Cosmetics Polska oraz Avon Products Inc..