Katalog Avon nr 6/2013

avon-katalog-6-20131.jpg
[tab:Katalog Avon 6/2013]

avon-katalog-6-2013 To już wiosenne wydanie katalogu Avon. Szósty w tym roku katalog o tytule WIOSNA, obowiązywać będzie od 11 kwietnia do 1 maja 2013 roku. Do najczęstszych nowości katalogów Avon w tym roku z pewnością już możemy zaliczyć zapachy, głównie dla kobiet. Infinite Seduction, Sensuelle Pur Blanca Elegance, to tylko niektóre z nowych zapachów w ofercie Avon. W katalogu 6/2013 znajdziesz kolejną nowość wśród zapachów dla kobiet. Woda perfumowana dla kobiet, Only Imagine, to największa nowość tego katalogu. Katalog ten składa się nie tylko z nowości. Znajdziesz w nim również dosyć sporo ofert promocyjnych, m.in. na: pachnące mgiełki, kosmetyki kolorowe oraz inne, znane już wody toaletowe i perfumowane. Więcej o wybranych nowościach i ofertach promocyjnych przeczytasz wybierając zakładki powyżej. Z ofertą tego wydania, możesz zapoznać się w katalogu online dostępnym poniżej.

Ile wydasz na zamówienia w tym katalogu?

 • planuję wydać do 40 zł (24%, 85 Votes)
 • planuję wydać powyżej 121 zł (23%, 83 Votes)
 • jeszcze nie wiem (20%, 74 Votes)
 • planuję wydać do 80 zł (16%, 57 Votes)
 • planuję wydać do 120 zł (9%, 33 Votes)
 • nic nie zamówię (8%, 29 Votes)

Total Voters: 361

Loading ... Loading ...
[widgets_on_pages id=”reklama”]
– Obowiązuje:
– Tytuł katalogu: test
· Poleć katalog na:
[widgets_on_pages id=”addthis”]
· Oceń katalog:
[starrater tpl=44]
[tab:Wybrane nowości]

Only Imagine…
Skoro mowa o nowościach, nie może tutaj zabraknąć informacji o największej nowości tego wydania, a mianowicie zapachu dla kobiet Only Imagine. Jest to woda perfumowana dla kobiet z kategorii owocowo-kwiatowo-świeżej. W tym wydaniu katalogu, zapach możesz zamówić w cenie premierowej, która wynosi 59,99 zł. Dodatkowo, przy zamówieniu tego zapachu, będzie mogła również zamówić kwiecisty szal Only Imagine w cenie 9,99 zł. Zdjęcia produktu możesz obejrzeć w katalogu online. Ofertę znajdziesz na pierwszych stronach katalogu.

Magix
Nie tylko w zapachach pojawiły się nowości. Również w kosmetykach do makijażu znajdziesz nowe kosmetyki. Jednym z nich jest zaawansowany podkład do twarzy matująco-wygładzający Magix 4w1. Co kryje się pod oznaczeniem 4w1? Jak informuje producent tego produktu, podkład: zasłania pory, wygładza zmarszczki, nadaje cerze promienny wygląd i nie powoduje efektu nieestetycznego świecenia. Podkład dostępny jest w pięciu odcieniach i kosztuje 27,99 zł. Strona z ofertą: 69

Ekologiczna torba na zakupy
Uznałem, że warto napisać o tym produkcie chociażby ze względu na to, iż temat ekologii jest ostatnio bardzo modny. Na stronie 110-111 dostępna jest ekologiczna torba na zakupy z logiem fundacji Avon Hello Green Tomorrow. Jak zapewnia firma Avon, zysk ze sprzedaży torby zasili konto fundacji Avon Hello Green Tomorrow, która zajmuje się ratowaniem zagrożonych lasów deszczowych w Ameryce Południowej i Indonezji, które nazywane są „płucami ziemi”. Cel jak najbardziej szczytny i potrzebny, jednak wydaje mi się, że cena 20 zł za torbę na zakupy będzie dla wielu klientek Avon nieco zniechęcająca do zakupu.

Ujędrniający krem do twarzy z linii Avon Care
Avon Care, to znana i lubiana przez klientki Avon linia kosmetyków do pielęgnacji skóry. W linii kosmetyków Avon Care pojawiła się nowość, ujędrniający krem do twarzy Kolagen i Elastyna. Zadaniem kremu jest pomóc skórze zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny, nawilżyć ją i ujędrnić. Krem zawiera również witaminę A oraz filtr SPF 6. Możesz go zamówić w cenie 6,99 zł. Na stronie z ofertą zamieszczone są również inne kremy z tej linii w tej samej, promocyjnej cenie. Strona z ofertą: 135

[tab:Wybrane oferty]

Mgiełki Avon naturals
Pachnące mgiełki z linii Avon naturals z pewnością są Ci znane. Są to popularne produkty wśród klientek Avon, które dostępne są w ofercie tej firmy już długi czas. Dostępnych jest 6 zapachów mgiełek: malina i hibiskus, truskawka i guawa, kwiat wiśni, fiołek i liczi, owoc granatu i mango oraz soczysty arbuz. Jeśli zamówisz w szóstym wydaniu katalogu dowolny produkt, wówczas wybraną mgiełkę będziesz mogła zamówić w cenie 6,99 zł. Aby uniknąć pomyłki przy składaniu zamówienia, warto zwrócić uwagę na treść prezentowaną na stronie z ofertą. Produkty ze str. 7, wody ze str. 21, torebka ze str. 90, kremy ze str. 112-113 i produkty ze str. 180 są wyłączone z oferty. Oznacza to, że zamówiony produkt z katalogu nie może dotyczyć produktów wskazanych powyższą treścią. Strona z ofertą: 8-9

Zapachy little…
Jeśli jesteś wielbicielką zapachu little white dress lub little red dress z pewnością zainteresuje Cię oferta promocyjna prezentowana na stronach 20-21. Jeden wybrany zapach możesz zamówić w cenie 34,99 zł. Zapachy mają pojemność 50 ml. Oferta jest szczególnie atrakcyjna, jeśli planujesz jakieś inne zakupy w katalogu, bowiem aby skorzystać z tej oferty, musisz wydać na zakupy w katalogu minimum 44,99 zł.

Pure O2 dla Niego
Jeśli chodzi o oferty promocyjne wśród produktów dla mężczyzn, to myślę, że warto napisać o zapachu Pure O2 dla Niego. Ta woda toaletowa z kategorii drzewno-świeżej dostępna jest w ofercie „hit cenowy” i kosztuje 29,99 zł. Pojemność zapachu wynosi 75 ml. Pure O2 dla Niego znajdziesz w dziale „Dla mężczyzn” na stronie 43.

[tab:END]

2 Replies to “Katalog Avon nr 6/2013”

 1. Marta napisał(a):

  @Emilcia: No to jeszcze musisz trochę poczekać… 🙂

 2. Emilcia napisał(a):

  Podobają mi się te oferty ‚podwójna radość’, pewnie skorzystam z jakiejś, tylko nie mogę sięzdecydować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1

scroll to top