Avon Planet Spa, Rewitalizująca maseczka maseczka z chińskim żeń-szeniem

notki-czerwcowe-8.jpg

Zeń – szeń jest uznawany za króla ziół i od tysięcy lat stosowany w tradycyjnej medycynie jako doskonały środek uzdrawiający. W pielęgnacji skóry wykorzystywane są jego wyjątkowe właściwości energizujące i rewitalizujące:
usuwa zniszczony i przesuszony, łuszczący się naskórek, poprawia strukturę skóry. Kolor maseczki jest charakterystyczny, wyjątkowy, po prostu cudowny, Posiada ona milion świecących drobinek. Uwielbiam maseczki peel-of, one rewelacyjnie sprawdzają się przy skórze mieszanej i tłustej.

Podczas jej używania nie odczuwałam żadnego szczypania, pieczenia ani innych niepożądanych efektów.Dyskomfortu również nie odczułam choć każda maseczka peel-off powoduje uczucie ściągania. Zapach jest intensywny ale mi nie przeszkadzał.

Skóra po tej maseczce jest przyjemnie wygładzona, na pewno odświeżona.
Nie wysuszyła mi skóry, ale też nie zauważyłam nawilżenia. Delikatnie oczyszcza i pozostawia skórę miłą w dotyku. Dodatkowo przyjemnie chłodzi, a taki efekt ja bardzo lubię.

Kinga Kosmetyczny Detektyw

Kinga Kosmetyczny Detektyw

Konsultantka, Lider i Koordynator Avon, blogerka, graficzka, specjalistka ds. e-commerce i sprzedaży bezpośredniej, ambasadorka Avon. "Kosmetyczny Detektyw", wielbicielka kosmetyków kolorowych. Prowadzi stronę www.kosmetycznydetektyw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

50 − 45 =

scroll to top