Katalog AVON nr 9/2012

AVON-katalog-9-2012.jpg

Od 14 czerwca do 4 lipca 2012 roku obowiązywać będzie katalog AVON 9/2012. Dopiero co zaczął się maj, a Wy już teraz możecie zapoznać się ofertą dziewiątego wydania katalogu, które obowiązywać będzie do lipca. Poniżej napisałem krótko o ofercie tego wydania. Z pełną ofertą produktową oraz cenową, możecie zapoznać się w katalogu online dostępnym na końcu tego wpisu. Co może zwrócić Waszą szczególna uwagę w tym wakacyjnym wydaniu? Jeśli lubicie korzystać z ofert promocyjnych na kosmetyki, myślę, że zainteresuje Was oferta AVON VIP. Produkty w ofercie VIP są dostępne w mocno obniżonych cenach. Aby skorzystać z cen VIP musicie wydać na zakupy w tym wydaniu katalogu minimum 29,99 zł. Jeśli zostanie spełniony ten warunek, ze stron 15-21 możecie zamówić po jednym z kosmetyków, które dostępne są w obniżonej cenie. Obniżki sięgają od 50% do 70%. Do produktów tych należą: emulsje nawilżające skórę twarzy ANEW, woda toaletowa Slip into…, produkty z serii Planet SPA, mascara Spectra Lash z trzystopniową regulacją grubości rzęs.

Jeśli chodzi o nowości, to z pewnością trzeba tutaj wymienić serię produktów do makijażu AVON GLOW. Wśród produktów AVON GLOW znajdziecie perełki brązujące, które zawierają pigmenty odbijające światło, puder brązujący o jedwabistej formule w wygodnym kompakcie oraz brązujący puder w pędzlu. Każdy z tych trzech produktów dostępny jest w cenie 29,99 zł.

W dziale Perfumeria, który zaczyna się od strony 50 znajdziecie zapachy, które dostępne są w promocyjnych cenach. Należą do nich m.in.: Outspoken by Fergie, Passion Dance, Summer White oraz nowości z ósmego wydania katalogu, a więc Eternal Magic Enchanted i Miami Party. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą tego wydania w katalogu online.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]AVON katalog 9/2012 – okładka

000[1] [/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]Reklama


[/wpcol_1half_end] [CSSBUTTON target=”http://www.avonline.pl/katalog-avon-9-2012″ color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog AVON 9/2012[/CSSBUTTON]

4 Replies to “Katalog AVON nr 9/2012”

 1. kai96 napisał(a):

  musisz kupic jakis produkt z katalogu ktory nie jest wiazacy z zadna inna oferta i mozesz kupic ten zestaw za 29.99

 2. Marta napisał(a):

  napiszcie mi na email czarnaus5@o2.pl

 3. Marta napisał(a):

  czy ważny jest jeszcze katalog 8/1012 bo mam do od dzis z marketu real w warszawie na woli, mam go od konsultantki

 4. patikot napisał(a):

  Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z tym zestawem ze strony 177 ? on jest normalnie w sprzedaży ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

45 − = 43

scroll to top