Katalog AVON nr 16/2012

avon-katalog-16-2012.jpg

Katalog Avon 16/2012 obowiązywać będzie od 8 do 28 listopada 2012 roku. Z pewnością nie zdziwi Was fakt, iż te oraz następne wydanie katalogu Avon są świątecznymi wydaniami. Oferta świątecznych katalogów na ogół jest większa i katalogi składają się z większej niż zazwyczaj ilości stron. Tak też jest w przypadku katalogu 16/2012. Katalog składa się aż z 245 stron. Oto wybrane nowości katalogu 16/2012.

Męski zegarek Darcy oraz damski zegarek Sheliak. Z ofertą tych produktów mogliście zapoznać się już w poprzednim wydaniu katalogu Avon o numerze 15/2012. Choć oferta na te produkty pojawiła się już wcześniej, to jednak dopiero w katalogu 16/2012 istnieje możliwość zamówienia tych zegarków. Nie każdy jednak może skorzystać z tej oferty. Aby móc zamówić te produkty, zarówno z katalogu 15 jak i katalogu 16, należy dokonać zakupów na kwotę po minimum 100 zł. Wówczas zegarek męski oraz zegarek damski będziecie mogli nabyć w cenie 34,99 zł każdy.

LUXE, to nowa linia kosmetyków kolorowych. Jest to największa nowość szesnastego wydania katalogu Avon. W tym wydaniu katalogu, linia kosmetyków LUXE obejmuje:

 • Tusz do rzęs LUXE – zawiera pył z czarnych diamentów, co pozwala uzyskać efekt ultraciemnego koloru i zmysłowego podkreślenia oka.
 • Cienie do powiek LUXE – zawierają ekstrakt z egzotycznej orchidei, co pozwala uzyskać efekt gładkiego i pełnego koloru. Zestaw zawiera 5 odcieni.
 • Eyeliner LUXE – płynny eyeliner o mocnym, intensywnym kolorze.
 • Puder prasowany LUXE – zawiera ekstrakt z białych szafirów. Nadaje naturalny, matowy wygląd i wygładza cerę. Dostępny jest w dwóch odcieniach.
 • Podkład do twarzy LUXE – zawiera ekstrakt z białych szafirów. Formuła podkładu nie zatyka porów. Nawilża i rozświetla cerę. Dostępny jest w 5-ciu odcieniach.
 • Szminka LUXE – zawiera ekstrakt z jedwabiu oraz ekstrakt optycznie powiększający usta. Nawilża usta i nadaje im kremowy kolor. Dostępna jest w 15-tu kolorach.
 • Błyszczyk LUXE – zawiera ekstrakt z jedwabiu oraz ekstrakt optycznie powiększający usta. Nawilża usta i nadaje im lśniący kolor. Dostępny jest w 10-ciu kolorach.

Rare Sapphires, to nowy zapach dla kobiet, którego ofertę znajdziecie na stronach 10 i 11. Jest to woda perfumowana z kategorii kwiatowo-gourmand. Zapach ten w tym wydaniu katalogu możecie nabyć w cenie premierowej obniżonej o 45%, tj. 39,99 zł.

Oprócz kosmetyków, w katalogu znajdziecie również ozdoby świąteczne. Na piątej stronie katalogu możecie nabyć aniołki na choinkę w cenie 7,99zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest zamówienie dowolnego produktu z tego katalogu. Zestaw świeczek o zapachu tropikalnym znajdziecie na stronie 20-tej. Z całą ofertą i jej szczegółami możecie zapoznać się w katalogu online dostępnym poniżej.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· AVON katalog 16/2012

AVON katalog 16/2012 online
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Reklama

· Obejrzyj katalog Avon 16/2012 online
[CSSBUTTON target=”http://www.avonline.pl/katalog-avon-16-2012″ color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” opennewwindow=”yes”]Otwórz katalog 16/2012[/CSSBUTTON] [/wpcol_1half_end]

2 Replies to “Katalog AVON nr 16/2012”

 1. aga pisze:

  Zapach Rare Sapphires, muszę przyznać że jest świetny. Trochę się obawiałam czy spełni moim wymaganiom ale nie żałuję tego zakupu. Bardzo kobiecy i intrygujący zapach, na prawdę polecam jak dla mnie super!

 2. Ewa pisze:

  nawet fajny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

40 − 33 =

scroll to top