Katalog AVON nr 14/2012

avon-katalog-14-2012.jpg

Katalog AVON 14/2012 obowiązywać będzie od 27 września do 17 października 2012 roku. Największą nowością tego wydania jest korektor zmarszczek ANEW CLINICAL. Jest to pierwszy na rynku produkt z molekułą A-F33. Produkt ten promowany jest na okładce tego wydania katalogu, a z ofertą ‚korektora’ możecie zapoznać się na pierwszych stronach katalogu. Więcej o kosmetyku i molekule A-F33 możecie przeczytać poniżej. Firma AVON działa w Polsce od 1992 roku, o czym mogliście już przeczytać tutaj. Wspominam o tym, bowiem z okazji 20-lecia AVON w Polsce, w tym wydaniu katalogu znajdziecie ‚Oferty Urodzinowe’ na wybrane produkty Avon, które z pewnością Was zainteresują.

Korektor zmarszczek ANEW CLINICAL, to nie tylko nowość czternastego wydania katalogu. To kosmetyk, który jako pierwszy na rynku zawiera molekułę AMINO-FILL 33. Mówiąc w dużym uproszczeniu, molekuła ta odblokowuje kolagen i zwiększa jego produkcję. Dzięki temu zmarszczki wypychane są od wewnątrz, co redukuje ich ilość, głębokość i długość. W badaniu klinicznym przeprowadzonym na 65 kobietach, 100% kobiet stosujących ten kosmetyk stwierdziło, że drobne zmarszczki stały się mniej widoczne. W linii ANEW CLINICAL znajdziecie:

 • profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 na okolice oczu (55 zł)
 • profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 (75 zł)

Dodatkowo, przy zakupie wybranego korektora ANEW CLINICAL, otrzymacie prezent, którym jest zestaw zawierający: jedwabisty mus do ciała Masło Shea i Trufla Czekoladowa, eliksir do kąpieli Szampan i Tajski Kwiat Lotosu oraz srebrną kosmetyczkę.

Produkty w ‚Ofertach Urodzinowych’ prezentowane są w dziale ‚AVON Poleca’, zaraz po ofercie kosmetyków ANEW CLINICAL. W ‚Ofercie Urodzinowej’ znajdziecie wybrane produkty AVON w cenach promocyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj oferta nowego zapachu dla kobiet Rare Diamonds. Jest to woda perfumowana z kategorii orientalno-kwiatowej. Zapach możecie nabyć w cenie obniżonej o 45%, która wynosi 39,99 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest wydanie na pozostałe zakupy w katalogu minimum 49,99 zł.

To nie koniec nowości i ofert promocyjnych. Jeśli chodzi o oferty promocyjne, w dalszej części katalogu znajdziecie m.in. promocje na kosmetyki z linii ANEW: Ultimate, Genics, Reversalist, Rejuvenate, Platinium oraz Clinical. Jeśli chodzi o nowości, w katalogu znajdziecie m.in.: pędzelek do zdobienia paznokci, lśniącą szminkę Ultra Colour Rich, perłowa biżuteria oraz cienie do powiek „Kolorowy Duet”. Zapoznaj się z całą ofertą w katalogu online dostępnym poniżej.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· AVON katalog 14/2012

AVON katalog 14/2012 online
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Reklama

· Obejrzyj katalog AVON 14/2012 online
[CSSBUTTON target=”http://www.avonline.pl/katalog-avon-14-2012″ color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog 14/2012[/CSSBUTTON] [/wpcol_1half_end]

3 Replies to “Katalog AVON nr 14/2012”

 1. malgo pisze:

  dobrej jakości

 2. Anna pisze:

  Tak tylko niestety drogie 🙁

 3. wanda pisze:

  super produkty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1

scroll to top