Katalog AVON nr 12/2012

avon-katalog-12-2012.jpg

Katalog AVON 12/2012 obowiązywać będzie od 16 sierpnia do 5 września 2012 roku. W dziale „Avon Poleca” tego wydania katalogu prezentowane są dwie ciekawe nowości, które z pewnością nie umkną Waszej uwadze. Pierwsza z nich to tusz do rzęs Super DRAMA optycznie powiększający oczy, natomiast druga to nowy zapach dla kobiet VIVA by Fergie.

Super DRAMA, to mascara, która nie tylko wydłuża ale jednocześnie pogrubia rzęsy. Szczoteczka o szerokich włoskach unosi i modeluje rzęsy optycznie otwierając oczy. Formuła tuszu działa podwójnie: specjalne drobinki maksymalnie pogrubiają rzęsy, a ultralekkie mikrowłókna nadają długość każdej rzęsie. Tusz możecie zamówić w cenie obniżonej o 50%, za 16,99 zł. Cena regularna tego produktu wynosi 36 zł. Dodatkowo, jeśli zamówicie ten tusz w tym wydaniu katalogu, otrzymacie bonus w postaci obniżki w wysokości 75% na: rozświetlający korektor w pędzlu, diamentową konturówkę do oczu oraz kredkę do brwi ze szczoteczką. Każdy z tych produktów będziecie mogli zamówić za 6,99 zł.

VIVA, to nowy zapach dla kobiet sygnowany przez Fergie, znaną wokalistkę zespołu Black Eyed Peas. Ta woda perfumowana należy do kategorii kwiatowo-świeżej. Dostępna jest w cenie 90 zł. Kupując ten zapach, jako gratis otrzymacie perfumowany spray do ciała VIVA oraz balsam do ciała VIVA. Zgodnie z informacją jaką znajdziecie w katalogu, aktualnie produkty te są wyłączone z regularnej oferty i nie są dostępne w cenie regularnej.

To tyle jeśli chodzi o nowości z działu „Avon Poleca”. Jeśli chodzi o inne nowości, które znajdziecie również w pozostałych działach katalogu, to myślę, że warto wspomnieć o ofercie ze stron 56 i 57. Na stronach tych, w dziale „Perfumeria”, prezentowane są nowe zapachy dla kobiet. Jest to linia wód toaletowych Secret Fantasy. Zapachy dostępne są w buteleczkach o pojemności 50 ml oraz w perfumetkach o pojemności 15 ml.

Jeśli chodzi o oferty promocyjne, to wróćmy do działu „Avon Poleca”. Oprócz wspomnianych powyżej nowości, znajdziecie w nim również oferty w obniżonych cenach na wybrane produkty AVON. Z pełną ofertą katalogu możecie zapoznać się w katalogu w wersji online dostępnym pod koniec tego wpisu.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]AVON katalog 12/2012 – okładka

000[1]
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]Reklama


[/wpcol_1half_end] [CSSBUTTON target=”http://www.avonline.pl/katalog-avon-12-2012″ color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog 12/2012[/CSSBUTTON]

2 Replies to “Katalog AVON nr 12/2012”

  1. nenufar pisze:

    Witam,
    mam pytanie, co się stało z kolorem NAVY w maskarach AVON-u ?Dlaczego już ich nie ma ? Nie każdej osobie pasuje czarny odcień.

  2. wanda pisze:

    polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 2

scroll to top