Katalog Avon nr 4/2013

avon-katalog-4-2013.jpg
avon-katalog-4-2013

Katalog AVON 4/2013 obowiązywać będzie od 28 lutego do 20 marca 2013 roku. PRZEDWIOŚNIE, tak zatytułowane jest to wydanie katalogu i jak się domyślacie, w ofercie tego katalogu sporo będzie ofert związanych ze zbliżającą się wiosną. Jakie to mogą być oferty? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju kremy ujędrniające i antycellulitowe oraz wiosenne produkty modowe. Największą nowością tego wydania jest linia kosmetyków Anew Vitale. Kosmetyki z tej linii zawierają witaminy, antyoksydanty i peptydy, których zadaniem jest wzmocnić skórę i dodać jej energii, co w efekcie ma chronić przed przedwczesnym starzeniem się skóry. W tym wydaniu katalogu, będziesz również mogła skorzystać z oferty nowego zapachu Pur Blanca Elegance. O tym zapachu pisałem już w poprzednim wpisie. Aby móc zamówić ten zapach w tym katalogu, musisz dokonać zakupów w katalogach 3 i 4 na kwoty po minimum 49,99 zł. Jak niemal w każdym katalogu Avon, również i wtym wydaniu dostępne są oferty promocyjne. Spośród tych ofert, myślę, że warto zwrócić uwagę na mgiełki Avon naturals i zestaw zapachów: little red dress oraz Urban Edge. Więcej o tych ofertach możesz przeczytać w katalogu online. Na koniec myślę, że warto również napisać o kosmetykach z linii SOLUTIONS „redukujących niedoskonałości”. Na stronie 187 prezentowana jest oferta na: intensywne serum antycellulitowe z wyciągiem z karamboli, wyszczuplający krem antycellulitowy oraz kuracja liftingująco-ujędrniająca do ciała. Jako ciekawostkę dodam również, że oferta na zapach Sensuelle, nowość katalogu 3/2013, promowana jest w katalogu 4/2013 przez Małgorzatę Socha. Jakiś czas temu pisałem o tym na łamach tego blogu i przy ofercie katalogu 3/2013 zacząłem się zastanawiać czy aby informacja o tym iż Małgorzata Socha została twarzą zapachu Sensuelle to prawda, bowiem w poprzednim wydaniu, zapach promuje inna osoba. Zachęcam do zapoznania się z ofertą katalogu w wersji online, który dostępny jest poniżej.

[wpcol_1half]

Ile wydasz na zamówienia w tym katalogu?

 • planuję wydać powyżej 120 zł (25%, 101 Votes)
 • planuję wydać do 40 zł (25%, 99 Votes)
 • jeszcze nie wiem (18%, 73 Votes)
 • planuję wydać do 80 zł (15%, 58 Votes)
 • planuję wydać do 120 zł (9%, 36 Votes)
 • nic nie zamówię (8%, 31 Votes)

Total Voters: 398

Loading ... Loading ...

[/wpcol_1half][wpcol_1half_end]

[/wpcol_1half_end] [wpcol_1quarter]Oceń ofertę katalogu
[starrater tpl=46][/wpcol_1quarter] [wpcol_1quarter]Udostępnij, poleć:

[/wpcol_1quarter] [wpcol_1half_end][CSSBUTTON target=”http://www.avonline.pl/katalog-avon-42013″ color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” opennewwindow=”yes”]Otwórz online: katalog AVON 4/2013[/CSSBUTTON][/wpcol_1half_end]

3 Replies to “Katalog Avon nr 4/2013”

 1. Kamcia pisze:

  nonono… jak patrzę na wyniki sondy to większość z Was planuje spore zakupy w tym katalogu.

  1. Natalia pisze:

   ja tak pomiędzy… myślałam, że zmieszczę się w kwocie do 40 zł ale raczej się nie wyrobię w tej kwocie

 2. Ewelina pisze:

  Warto wiedzieć, że między kremami na dzień i na noc – mam na myśli nie tylko te z linii Vitale – jest spora różnica. Kremy na dzień pełnią rolę bardziej ochronną, natomiast kremy na noc bardziej odżywczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

38 + = 42

scroll to top