Avon Clearskin peeling głeboko oczyszczający pory

notki-czerwcowe-11.jpg

To chyba najlepszy peeling do zwężania porów.  Usuwa zatykające pory zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. Niemal codziennie po niego sięgam. Wmasowuję w  zwilżoną skórę twarzy, a następnie dokładnie spłukuję letnią wodą. Osuszam skórę. Stosuję1-2 razy w tygodniu. Najlepszy efekt można uzyskać stosując go co 2-3 dni.

Konsystencja peelingu jest bardzo gęsta, podobna do pasty do zębów, kolor zielonkawy, a zapach mentolowy. Zamknięty w tradycyjnej tubce, która niestety trochę ciężko się otwiera. Dobrze się rozprowadza i mimo iż jest gęsty jest bardzo wydajny. Zawiera masę drobinek, co czuć podczas masażu.
Już tak niewielka ilość wystarczy by umyć cała twarz.  Najcudowniejsza jest miętowa świeżość tuż po jego zmyciu. Skóra jest idealnie oczyszczona, gładka i zmatowiona. Jest to raczej mocny zdzierak (za to go uwielbiam) więc nie polecam do skóry wrażliwej. Dzięki tak dobremu oczyszczeniu skóry pory są mniej widoczne, mam mniej wyprysków więc nic tylko się cieszyć. Przeważnie po jego użyciu nakładam maseczkę z morza martwego lub z glinką, czasami nawilżającą ze śródziemnomorską oliwą z oliwek.
Kinga Kosmetyczny Detektyw

Kinga Kosmetyczny Detektyw

Konsultantka, Lider i Koordynator Avon, blogerka, graficzka, specjalistka ds. e-commerce i sprzedaży bezpośredniej, ambasadorka Avon. "Kosmetyczny Detektyw", wielbicielka kosmetyków kolorowych. Prowadzi stronę www.kosmetycznydetektyw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 + = 4

scroll to top